| Priključci / Slotovi |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| Ekran |
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | VA LED zakrivljeni |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | Edge-LED |
| Nativni kontrast | 4.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 1ms (mprt) |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 165Hz |
| Veličina piksela | 0.2331mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Flicker-free, Low Blue Light, 8-bit color, HDR Ready, Zakrivljenost 1500R |
| Priključci / Slotovi |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB priključci | 2x USB 3.0 (Tip A) |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Audio |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2x 2W |
| Dodatne funkcije |
| Ostalo | OSD Pomoćnik, Game Assist, Black Equalizer |
| Fizičke karakteristike |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 610.3mm |
| Dubina | 203mm (sa postoljem), 84.5mm (bez postolja) |
| Visina | 531mm (sa postoljem), 367.4mm (bez postolja) |
| Masa | 6.3kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost |
| Energetska klasa | G |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |