| Ekran |
| Veličina ekrana | 23.8" |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m² |
| Odziv | 6ms |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Veličina piksela | 0.2745mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | 3H hard coating, Anti-glare |
| Priključci / Slotovi |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort, 1x DisplayPort Mini |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| USB priključci | 4x USB 3.0 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi | Kensington security lock slot, USB 3.0 upstream priključak |
| Fizičke karakteristike |
| Pomeranje | Pivot, Podesivost po visini, Swivel, Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crno-srebrna |
| Pakovanje | DisplayPort - Mini DisplayPort kabl, Naponski kabl, USB 3.0 kabl |
| Masa | 3.18kg (bez postolja) |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |