| Fizičke karakteristike |
| Boja | Bela |
| Dimenzije spoljašnje jedinice | 770mm x 555mm x 300mm |
| Dimenzije unutrašnje jedinice | 832mm x 297mm x 233mm |
| Masa spoljašnje jedinice | 30kg |
| Masa unutrašnje jedinice | 9.5kg |
| Garancija |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike |
| Kapacitet grejanja (W) | 3.810 W |
| Kapacitet hlađenja (Btu/h) | 12.000 Btu/h |
| Kapacitet hlađenja (W) | 3.520 W |
| Rashladno sredstvo | R410A |
| Tip klime | Standardna |
| Ulazna snaga grejanja | 1.055 W |
| Ulazna snaga hlađenja | 1.096 W |
| Vrsta sistema | Split |
| Ostale karakteristike |
| Dodatne funkcije | Timer, Daljinsko upravljanje, Auto mod |
| Energetska klasa | A |
| Koeficijent energetske efikasnosti (EER) | 3.21 |
| Koeficijent performansi (COP) | 3.61 |