| Fizičke karakteristike |
| Boja | Bela |
| Dubina | 55cm |
| Masa | 70kg |
| Širina | 60cm |
| Visina | 84cm |
| Karakteristike |
| Broj programa | 15 |
| Brzina centrifuge | 1.400rpm |
| Energetska klasa | A |
| Kapacitet | 9kg |
| Način punjenja | Frontalno |
| Tip | Mašina za pranje veša |
| Ostalo |
| Dodatna oprema | Automatsko prilagođavanje količine vode, Dečija sigurnosna zaštita, Digitalni displej, Kontrola neravnomerno raspoređenog veša, Osvetljenje u bubnju, Zaštita od prelivanja |
| Dodatne funkcije | Besprekorno čišćenje za 24 vrste fleka, Eco 40-60, Osetljive pamučne tkanine duže izgledaju kao nove, Pranje pune mašine veša za 28 minuta, Program higijena+, Program za centrifugu i ceđenje, Program |
| Napomena | Invertni ProSmart motor |
| Podržane tehnologije | AntiCrease +, AquaTech™, AquaWave technology, Bluetooth, OptiSense®, Tehnologija pare |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 60 meseci |