| Priključci na zadnjem panelu |
| Ukupno USB C priključaka | 1 |
| USB 3.2 priključci | 1 (Tip A) Gen2, 1 (Tip C) Gen2, 4 (Tip A) Gen1 |
| Unutrašnji priključci |
| USB 3.2 | 1 (podrška za 1 USB 3.2 Gen 2 Tip C porta), 1 (podrška za 2 USB 3.2 Gen 1 porta) |
| Osnovne karakteristike |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel® 1200 |
| Čipset | Intel® Z590 |
| Memorija |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 4x DDR4 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 2.400MHz, 2.666MHz, 2.933MHz, 3.000MHz (O.C.), 3.200MHz (O.C.), 3.300Mhz (O.C.), 3.333Mhz (O.C.), 3.400Mhz (O.C.), 3.466Mhz (O.C.), 3.600Mhz (O.C.), 3.733Mhz (O.C.), 3.866Mhz (O.C.), 4.000Mh |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Podrška za Unbuffered ECC memoriju |
| Slotovi |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 3.0, 1x PCI Express 4.0/3.0 |
| PCI Express x1 slot | 2x PCI Express 3.0 |
| Multi-card podrška | AMD CrossFire™ |
| Skladišni interfejs |
| SATA priključci (ukupno) | 6 |
| SATA priključci | 6x SATA III |
| Ostali skladišni interfejs | 3x M.2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Mreža |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1000/2500 Mbps (2.5GbE) |
| Model | Intel® |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, Wireless LAN IEEE 802.11b/g/n |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 5.2 |
| Audio |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek® |
| Napomena | High Definition |
| Priključci na zadnjem panelu |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 8 |
| USB 2.0 priključci | 2 |
| Audio | 5x 3.5mm |
| Ostali priključci | 2x Wi-Fi antenna connectors, USB BIOS Flashback taster |
| Unutrašnji priključci |
| Naponski priključci | 1x 4 pin 12V Power Connector, 1x 6-pin ATX PCIe power connector, 1x 8 pin 12V Power Connector, ATX 24pin |
| USB 2.0 | 2 (podrška za 4 USB 2.0 porta) |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1 x Clear CMOS jumper, 1x Chassis Intrusion connector, 1x Tuning controller connector, 2x System Panel connector, TBT konektor, TPM modul konektor |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Fizičke karakteristike |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Fiksirajući otvori | 9 |
| Pakovanje | Full box retail |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |