| Osnovne karakteristike |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel® 1151 for 8th Generation Core™ Processors |
| Čipset | Intel® Z370 Express |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
| Memorija |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 4x DDR4 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 2.800MHz (O.C.), 3.000MHz (O.C.), 3.200MHz (O.C.), 3.300Mhz (O.C.), 3.333Mhz (O.C.), 2.400MHz, 3.600Mhz (O.C.), 3.800Mhz (O.C.), 3.733Mhz (O.C.), 3.466Mhz (O.C.), 3.400Mhz (O.C.), 3.866Mhz ( |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Podrška za Unbuffered ECC memoriju, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory |
| Slotovi |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 3.0 (x4 mode), 1x PCI Express 3.0 (x8 mode), 1x PCI Express 3.0 (x16 mode) |
| PCI Express x1 slot | 3x PCI Express 3.0 |
| Multi-card podrška | nVidia® SLI™ (2 grafike), AMD CrossFire™ (2 grafike) |
| Skladišni interfejs |
| SATA priključci (ukupno) | 6 |
| SATA priključci | 6x SATA III |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Mreža |
| Žična mreža (LAN) | 2x 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Model | Intel®, Rivet Networks Killer™ |
| Audio |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek® |
| Napomena | High Definition, Podrška za Sound BlasterX 720 |
| Priključci na zadnjem panelu |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 7 |
| USB 3.1 priključci | 1 (Tip C), 1 (Tip A) Gen2, 5 (Tip A) Gen1 |
| RJ-45 (LAN) | 2 |
| Audio | 5x 3.5mm, 1x S/PDIF optički |
| Unutrašnji priključci |
| Naponski priključci | ATX 24pin, 1x 8 pin 12V Power Connector |
| USB 3.1 | 1 (Tip A) Gen1, 1 (Tip C) Gen2 |
| USB 2.0 | 2 |
| Audio | 1x S/PDIF izlaz |
| Ostali priključci | Power taster, Reset taster, 1x Thunderbolt, 1x TPM Header, OC taster, 2 x RGB Header(s), 1x Front panel audio connector, 1x CPU Fan header, 1x Front panel connector, 4x System Fan header, 3x M.2 Socke |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Fizičke karakteristike |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |