| Skladišni interfejs |
| Napomena | Intel® Optane™ Memory Ready, Intel® CPU with Intel® Rapid Storage Technology support (RAID 0 & RAID 1) |
| Osnovne karakteristike |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel® 1151 for 9th Generation Core™ Processors |
| Čipset | Intel® Z370 Express |
| Memorija |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 4x DDR4 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 2.800MHz (O.C.), 3.000MHz (O.C.), 3.200MHz (O.C.), 3.333Mhz (O.C.), 2.400MHz, 3.600Mhz (O.C.), 3.733Mhz (O.C.), 3.466Mhz (O.C.), 3.400Mhz (O.C.), 3.866Mhz (O.C.), 4.000Mhz (O.C.), 2.666MHz |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije |
| Slotovi |
| PCI Express x16 slot | 2x PCI Express 3.0 |
| PCI Express x1 slot | 4x PCI Express 3.0 |
| Multi-card podrška | AMD CrossFireX™ |
| Skladišni interfejs |
| SATA priključci (ukupno) | 6 |
| SATA priključci | 6x SATA III |
| Ostali skladišni interfejs | 2x M.2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Mreža |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Model | Intel® |
| Audio |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek® |
| Napomena | High Definition, Podrška DTS konekcije |
| Priključci na zadnjem panelu |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| DVI priključci | 1x DVI-D Dual Link |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 7 |
| USB 3.1 priključci | 2 (Tip A), 1 (Tip C), 2 (Tip A) Gen2 |
| USB 2.0 priključci | 2 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Unutrašnji priključci |
| Naponski priključci | ATX 24pin, 1x 8 pin 12V Power Connector |
| USB 3.1 | 2 (podrška za 4 USB 3.1 porta) |
| USB 2.0 | 2 (podrška za 4 USB 2.0 porta) |
| Audio | 1x S/PDIF izlaz, 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1x CPU Fan Connector (4-pin), 1x CPU OPT Fan Connector (4-pin), 2 x RGB Header(s), 1x System Panel connector, 1 x Clear CMOS jumper, 2x Chassis Fan connectors, 1 x AIO_PUMP connector |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Fizičke karakteristike |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Pakovanje | Full box retail |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |