| Skladišni interfejs |
| Napomena | Intel® Optane™ Memory Ready, Intel® Rapid Storage Technology supports |
| Osnovne karakteristike |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel® 1151 for 8th Generation Core™ Processors, Intel® 1151 for 9th Generation Core™ Processors |
| Čipset | Intel® B365 Express |
| Memorija |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 4x DDR4 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 2.400MHz, 2.666MHz |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije |
| Slotovi |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 3.0/2.0, 1x PCI Express 3.0/2.0 (x4 mode) |
| PCI Express x1 slot | 3x PCI Express 3.0 |
| Multi-card podrška | AMD CrossFireX™ (2 grafike) |
| Skladišni interfejs |
| SATA priključci (ukupno) | 6 |
| SATA priključci | 6x SATA III |
| Ostali skladišni interfejs | 2x M.2 Socket 3 (SSD) |
| Mreža |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Model | Intel® |
| Audio |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Creative® SupremeFX |
| Napomena | SupremeFX Shielding™, Sonic Radar III, Sonic Studio III |
| Priključci na zadnjem panelu |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| DVI priključci | 1x DVI-D Dual Link |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 8 |
| USB 3.1 priključci | 1 (Tip C), 1 (Tip A), 2 (Tip A) Gen2 |
| USB 2.0 priključci | 4 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 5x 3.5mm, 1x S/PDIF optički |
| Unutrašnji priključci |
| Naponski priključci | 1x ATX 8pin (EPS 12V), EATX 24pin |
| USB 3.1 | 1 (podrška za 2 USB 3.1 Gen 1 porta) |
| USB 2.0 | 2 (podrška za 4 USB 2.0 porta) |
| Ostali priključci | AAFP konektor, Thermal sensor konektor, 1x COM Port Header, 1x CPU OPT Fan Connector (4-pin), 1x CPU Fan Connector, 1 x RGB Header, 1 x 14-1 pin TPM connector, 1 x M.2_FAN connector, 1 x EXT_FAN(Exten |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Ostale karakteristike |
| Podržane tehnologije | Aura Lighting Effects Synchronization with compatible ASUS ROG devices |
| Fizičke karakteristike |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |