| Mreža |
| Wi-Fi standard | 2x2 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Priključci na zadnjem panelu |
| USB 3.2 priključci | 2 (Tip A) Gen2 |
| Unutrašnji priključci |
| USB 3.2 | 2 (podrška za 4 USB 3.2 Gen 1 porta), 1 (podrška za 1 USB 3.2 Gen 1 Tip C porta) |
| Osnovne karakteristike |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Čipset | Intel B760 |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
| Memorija |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4x DIMM |
| Podržane memorije | 6.000MHz (O.C.), 5.800MHz (O.C.), 6.200MHz (O.C.), 4.800Mhz, 6.400MHz (O.C.), 5.200Mhz, 7.200MHz (O.C.), 5.000Mhz, 5.600MHz, 5.400MHz, 6.600MHz (O.C.), 6.800MHz (O.C.), 7.000MHz (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, OptiMem II |
| Slotovi |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode), 1x PCI Express 4.0 (x4 mode), 1x PCI Express 4.0 (x1 mode) |
| PCI slot | 3 |
| Ostali slotovi | 2x M.2 slot, 4x SATA III |
| Skladišni interfejs |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | 4x SATA III |
| Ostali skladišni interfejs | 2x M.2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Mreža |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1000/2500 Mbps (2.5GbE) |
| Model | Realtek® |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 5.2 |
| Audio |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek® |
| Napomena | Audio Shielding, Jack-detection, Multi-streaming, Front Panel Jack-retasking, Supports up to 24-Bit/192 kHz playback, Premium audio capacitors, Dedicated audio PCB layers |
| Priključci na zadnjem panelu |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| USB 2.0 priključci | 4 (Tip A) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Ostali priključci | 1 x ASUS Wi-Fi Module |
| Unutrašnji priključci |
| Naponski priključci | 1 x 24 pin Main Power connector, 1 x 8-pin ATX 12V power connector |
| USB 2.0 | 2 (podrška za 4 USB 2.0 porta), 1 (podrška za 1 USB 2.0 porta) |
| Audio | 1x S/PDIF izlaz, 1x Front panel audio |
| Serijski port | 1 |
| Ostali priključci | 1 x LPT Header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function, 1 x 4-pin Chassis Fan header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 14-1 pin SPI TPM header, 1 x C |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Ostale karakteristike |
| Podržane tehnologije | DIGI+VRM, LANGuard, Overvoltage Protection, Stainless-Steel Back I/O, Q-DIMM, Q-Slot, Addressable Gen 2 headers, Q-LED Core, Aura RGB header, SafeSlot Core+, ProCool, VRM heatsink design, M.2 heatsink |
| Fizičke karakteristike |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 244mm |
| Fiksirajući otvori | 8 |
| Pakovanje | Šrafovi, 2 x SATA 6Gb/s kabl, 1 x ASUS Wi-Fi antena |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |