| Osnovne karakteristike |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel® 1151 for 8th Generation Core™ Processors |
| Čipset | Intel® Z370 Express |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
| Memorija |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 4x DDR4 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 2.800MHz (O.C.), 3.000MHz (O.C.), 3.200MHz (O.C.), 3.300Mhz (O.C.), 3.333Mhz (O.C.), 2.400MHz, 3.600Mhz (O.C.), 3.466Mhz (O.C.), 3.400Mhz (O.C.), 3.866Mhz (O.C.), 4.000Mhz (O.C.), 4.133Mhz ( |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije |
| Slotovi |
| PCI Express x16 slot | 3x PCI Express 3.0 |
| PCI Express x1 slot | 3x PCI Express 3.0 |
| Skladišni interfejs |
| SATA priključci (ukupno) | 6 |
| SATA priključci | 6x SATA III |
| Ostali skladišni interfejs | 2x M.2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Mreža |
| Žična mreža (LAN) | Da |
| Model | Intel® |
| Audio |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Creative® SupremeFX |
| Priključci na zadnjem panelu |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| Ukupno USB priključaka | 8 |
| USB 3.1 priključci | 4, 2 (Tip A) Gen2 |
| USB 2.0 priključci | 2 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 5x 3.5mm, Gold-plated audio jacks |
| Ostali priključci | Clear CMOS button(s), 1 x ASUS 2x2 Wi-Fi |
| Unutrašnji priključci |
| Naponski priključci | 1x 8 pin 12V Power Connector, EATX 24pin |
| USB 2.0 | 2 (podrška za 4 USB 2.0 porta) |
| Ostali priključci | Reset taster, LN2 taster, TPM modul konektor, MemOK! taster, ReTry taster, Safe Boot taster, AAFP konektor, Slow mode prekidač, Thermal sensor konektor, 1x Water Pump connector (4-pin), 1 x High AMP F |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Fizičke karakteristike |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |