| Osnovne karakteristike |
| Procesor | Intel® Celeron® J1900, 4 jezgra, 2.0GHz (2.41GHz), 2MB Intel® Smart Cache |
| Tip | Ploča sa procesorom |
| Ostalo |
| Podržane tehnologije | ASRock APP Shop, ASRock A-Tuning, ASRock Crashless BIOS, ASRock Instant Flash, ASRock Internet Flash, ASRock Restart to UEFI, ASRock USB Key, ASRock XFast LAN, ASRock XFast RAM |
| Osnovne karakteristike |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel® 1170 |
| Grafika | Intel® HD Graphics |
| Memorija |
| Tip memorije | DDR3, DDR3L |
| Memorijski slotovi | 2x DDR3, 2x DDR3L |
| Podržane memorije | 1.066MHz, 1.333MHz |
| Maksimalna ukupna memorija | 16GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije |
| Slotovi |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 2.0 |
| PCI Express x1 slot | 2x PCI Express 2.0 |
| Skladišni interfejs |
| SATA priključci (ukupno) | 2 |
| SATA priključci | 1x SATA II |
| Mreža |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Model | Realtek® |
| Audio |
| Broj kanala | 6 (5.1) |
| Model | Realtek® |
| Napomena | ASRock Full Spike Protection |
| Priključci na zadnjem panelu |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| DVI priključci | 1x DVI-D Single-Link |
| PS/2 | 2 (tastatura + miš) |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB 3.0 priključci | 1 |
| USB 2.0 priključci | 3 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Unutrašnji priključci |
| Naponski priključci | ATX 24pin |
| USB 2.0 | 2 (podrška za 3 USB 2.0 porta) |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1x Chassis Fan Connector (3-pin), 1x Chassis Intrusion Header, 1x COM Port Header, 1x CPU Fan Connector, 1x Print Port Header, 1x TPM Header |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Fizičke karakteristike |
| Format | microATX |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |