| Osnovne karakteristike |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM4 |
| Čipset | AMD® B450 |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
| Memorija |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 2x DDR4 |
| Podržane memorije | 1.866MHz, 2.133MHz, 2.400MHz, 2.667MHz, 2.667MHz (O.C.), 2.800MHz (O.C.), 2.933MHz (O.C.), 3.000MHz (O.C.), 3.066MHz (O.C.), 3.200MHz (O.C.), 3.466Mhz (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za ECC UDIMM memory |
| Slotovi |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 3.0 (x16 mode) |
| Skladišni interfejs |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | 4x SATA III |
| Ostali skladišni interfejs | 1x M.2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Mreža |
| Žična mreža (LAN) | 1x 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Model | Realtek® |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11ac |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 2.1, 3.0, 4.0, 4.1, 4.2 |
| Bluetooth™ profili | EDR (Enhanced Data Rate) |
| Audio |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek® |
| Napomena | High Definition |
| Priključci na zadnjem panelu |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| USB 3.1 priključci | 4 |
| USB 2.0 priključci | 2 |
| Unutrašnji priključci |
| Naponski priključci | 1x 8 pin 12V Power Connector, ATX 24pin |
| USB 3.1 | 1 (podrška za 2 USB 3.2 Gen 1 porta) |
| USB 2.0 | 1 (podrška za 2 USB 2.0 porta) |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1 x Clear CMOS jumper, 1x Chassis Intrusion connector, 1x CPU Fan Connector (4-pin), 1x Front panel connector, 1x System Fan Connector (4-pin), 2 x 5050 RGB LED strip 12V connectors, 2x System Panel c |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Fizičke karakteristike |
| Format | Mini-ITX |
| Dimenzije | 170mm x 170mm |
| Fiksirajući otvori | 4 |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |