| Osnovne karakteristike |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM4 |
| Čipset | AMD® B350 |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
| Memorija |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 4x DDR4 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 1.866MHz, 2.933MHz (O.C.), 3.200MHz (O.C.), 2.400MHz, 2.667MHz (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za ECC UDIMM memory |
| Slotovi |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| PCI Express x1 slot | 2x PCI Express 2.0 |
| Skladišni interfejs |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | 4x SATA III |
| Ostali skladišni interfejs | 1x M.2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Mreža |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Model | Realtek® |
| Audio |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek® |
| Napomena | High Definition |
| Priključci na zadnjem panelu |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| DVI priključci | 1x DVI-D Dual Link |
| VGA D-sub | 1 |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 8 |
| USB 3.1 priključci | 4 (Tip A) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| USB 2.0 priključci | 4 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Unutrašnji priključci |
| Naponski priključci | ATX 24pin, 1x 8 pin 12V Power Connector |
| USB 2.0 | 2 (podrška za 4 USB 2.0 porta) |
| Audio | Front panel audio |
| Ostali priključci | TPM modul konektor, 1x CPU Fan Connector (4-pin), 2x Chassis Fan connectors (2 x 4-pin), JLPT connector, JCOM connector |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Fizičke karakteristike |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 244mm |
| Fiksirajući otvori | 6 |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |