| Osnovne karakteristike |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM4 |
| Čipset | AMD® X470 |
| Memorija |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 4x DDR4 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 2.400MHz, 2.666MHz, 2.800MHz (O.C.), 2.933MHz (O.C.), 3.000MHz (O.C.), 3.200MHz (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije |
| Slotovi |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| PCI Express x1 slot | 3x PCI Express 2.0 |
| Multi-card podrška | AMD CrossFireX™ |
| Skladišni interfejs |
| SATA priključci (ukupno) | 6 |
| SATA priključci | 6x SATA III |
| Ostali skladišni interfejs | 2x M.2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Mreža |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Model | Intel® |
| Audio |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek® |
| Napomena | Crystal Sound 3, High Definition |
| Priključci na zadnjem panelu |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 8 |
| USB 3.1 priključci | 1 (Tip C), 2 (Tip A) Gen2, 5 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x S/PDIF optički, 5x 3.5mm |
| Unutrašnji priključci |
| Naponski priključci | 1x 8 pin 12V Power Connector, ATX 24pin |
| USB 3.1 | 1 (podrška za 2 USB 3.1 porta) |
| USB 2.0 | 2 (podrška za 4 USB 2.0 porta) |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1 x Clear CMOS jumper, 1x CPU Fan Connector (4-pin), 1x CPU OPT Fan Connector (4-pin), 1x PUMP fan connector (4-pin), 1x TPM Header, 1x Water Pump connector (4-pin), 2 x RGB Header(s), 3x Chassis Fan |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Fizičke karakteristike |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |