| Mreža |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Priključci na zadnjem panelu |
| Broj DisplayPort priključaka | 1 |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| Ukupno USB-C priključaka | 1 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2), 5x USB 2.0 |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| Skladišni interfejs |
| Broj M.2 slotova | 3 |
| Podržani M.2 formati | 1x 2242 / 2260 / 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4 mod), 1x 2242 / 2260 / 2280 (podrška za PCIe 4.0 x2 mod), 1x 2280 (podrška za PCIe 5.0 x4 / 4.0 x4 mod) |
| Unutrašnji priključci |
| USB-A | 2 x podrška za 4 USB 2.0 porta, 2 x podrška za 4 USB 5Gbps porta |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| Mreža |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Osnovne karakteristike |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Čipset | AMD B850 |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
| Memorija |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | 8.000+MT/s (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 256GB |
| Ostale osobine | Podrška za Unbuffered ECC memoriju, Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO), ASUS Enhanced Memory Profi |
| Slotovi |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 5.0 (x16 mode), 3x PCI Express 4.0 (x1 mode) |
| PCI slot | 4 |
| Skladišni interfejs |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Mreža |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Wi-Fi | Da |
| Audio |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek ALC1220P |
| Napomena | High Definition, Audio Shielding, Jack-detection, Multi-streaming, Front Panel Jack-retasking, Premium audio capacitors, Dedicated audio PCB layers |
| Priključci na zadnjem panelu |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 9 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Ostali priključci | BIOS Flashback taster, 1 x Wi-Fi Module |
| Unutrašnji priključci |
| Naponski priključci | 1 x 8-pin +12V CPU Power connectors, 1 x 4-pin +12V CPU Power connectors, 1 x 24-pin Main Power connector |
| Audio | 1x Front panel header, 1x S/PDIF izlaz |
| Ostali priključci | 4 x SATA 6Gb/s ports, 1 x 4-pin AIO Pump header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x 10-1 pin System Panel header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x Clear CMOS header, 1 x COM Port header, 4 x 4-pin Chassis |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Ostale karakteristike |
| Podržane tehnologije | AURA Sync, DIGI+VRM, ASUS CPU-Z, Overvoltage Protection, Q-DIMM, Q-Slot, Q-LED Core, VRM heatsink design, Stainless-Steel Back I/O, UEFI Bios, SafeSlot, AI Advisor, Q-Dashboard, TurboV Core, GlideX, A |
| Fizičke karakteristike |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 244mm |
| Pakovanje | 2 x SATA 6Gb/s kabl, 1 x Quick Start Guide, 1 x ASUS Wi-Fi moving antenna, 2 x Screw packages for M.2 SSD |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |