| Osnovne karakteristike |
| Tip | Active PFC |
| ATX standard | ATX Rev. 3.1 |
| Snaga | 1.600 W |
| Efikasnost | >94% |
| Klasifikacija efikasnosti | 80 Plus Titanium |
| Vrsta kablova | Potpuno modularni |
| Sistemi zaštite | OVP (Over Voltage Protection), UVP (Under Voltage Protection), OCP (Over Current Protection), SCP (Short-Circuit Protection), OPP (Over Power (Load) Protection), OTP (Over Temperature Protection), SIP |
| +12V naponske grane |
| 1 | 133.3 A |
| Maksimalna kombinovana snaga | 1.599.96W |
| Ostale naponske grane |
| +5V | 22A |
| +3.3V | 22A |
| Maksimalna kombinovana snaga | 120W |
| Modularni priključci |
| ATX 24pin | 24pin |
| ATX 8pin (EPS 12V) | 2(4+4)pin |
| PCI Express 8pin | 9x 8(6+2)pin |
| SATA | 8 |
| Molex 4pin | 8 |
| Ostali priključci | 2x 16pin (600W) |
| Hlađenje |
| Tip | Aktivno |
| Broj ventilatora | 1 |
| Dimenzije ventilatora | 135mm x 135mm |
| Dodatne funkcije | Dual ball fan bearings, Interleaved PFC |
| Fizičke karakteristike |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 190mm x 150mm x 86mm |
| Ostalo | Japanski elektrolitički kondenzatori |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 144 meseca |