| Ležišta za hladnjake |
| Desna stranica | 240mm |
| Gornja strana | 360mm |
| Poleđina | 120mm |
| Osnovne karakteristike |
| Format kućišta | Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, Mini-ITX, E-ATX |
| Napajanje |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Ostalo | Mogućnost montiranja napajanja pune ATX veličine |
| Unutrašnja ležišta |
| Unutrašnja 2.5" ležišta | 2 |
| Unutrašnja 3.5" ležišta | 2 |
| Priključci napred |
| USB 3.2 | 1x USB 3.2 Gen 1 Tip C |
| USB 3.0 | 2x Tip A |
| USB 2.0 | 1x Tip A |
| Audio | 1x 3.5mm |
| Kontroler | Dugme na kućištu za odabir predefinisanih ARGB profila |
| Ležišta za ventilatore |
| Poleđina | 1x 120mm |
| Gornja strana | 2x140mm ili 3x120mm |
| Donja strana | 3x120mm |
| Desna stranica | 2x120mm |
| Ugrađeni ventilatori |
| Poleđina | 1x120mm (ARGB Led) |
| Desna stranica | 2x 120mm (ARGB Led) |
| Kompatibilnost |
| Maksimalni broj slotova | 7 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 165mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 390mm |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 485mm x 424mm x 215mm |
| Materijal | Čelik, Kaljeno staklo |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |