| Osnovne karakteristike |
| Format kućišta | Midi Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, Mini-ITX, E-ATX |
| Napajanje |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta |
| Unutrašnja 2.5" ležišta | 3 (pretvaranjem 1 ležišta 3.5" u 2.5") |
| Unutrašnja 3.5" ležišta | 7 |
| Priključci napred |
| USB 3.1 | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| Audio | 1 x Audio/Mic |
| Ležišta za ventilatore |
| Prednja strana | 2x140mm ili 3x120mm |
| Poleđina | 1x140mm ili 1x120mm |
| Gornja strana | 2x140mm ili 3x120mm |
| Ugrađeni ventilatori |
| Prednja strana | 3x120mm |
| Poleđina | 1x140mm |
| Kompatibilnost |
| Maksimalni broj slotova | 7 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 185mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 413mm |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 516mm x 494mm x 230mm |
| Masa | 12.27kg |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Uz kućište se dobijaju adapteri HUE+ i Grid+ V3 |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |