| Ležišta za hladnjake |
| Desna stranica | 240mm, 360mm, 120mm |
| Donja strana | 240mm, 360mm, 120mm |
| Gornja strana | 120mm, 240mm, 360mm |
| Poleđina | 120mm |
| Osnovne karakteristike |
| Format kućišta | Mid Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Napajanje |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta |
| Unutrašnja 2.5" ležišta | 3 |
| Unutrašnja 3.5" ležišta | 2 (pretvaranje 2.5 inča/3.5 inča Combo Bay) |
| Priključci napred |
| USB 3.2 | 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A, 1x USB 3.2 Gen 2x2 Tip C |
| Audio | 1 x Audio/Mic |
| Napomena | LED Control dugme |
| Ležišta za ventilatore |
| Poleđina | 1x 120mm |
| Gornja strana | 3x120mm ili 3x140mm |
| Donja strana | 3x120mm ili 2x140mm ili 2x160mm |
| Desna stranica | 2x140mm ili 3x120mm |
| Ugrađeni ventilatori |
| Poleđina | 1x 120mm ARGB |
| Desna stranica | 3x 120mm ARGB reverse fan |
| Kompatibilnost |
| Maksimalni broj slotova | 8 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 166mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 400mm |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 518.7mm x 482mm x 290mm |
| Materijal | Metal, Kaljeno staklo |
| Boja | Crna |
| Ostalo | Odvojivi filter za prašinu, Podrška za back-connect matične ploče |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |