| Ležišta za hladnjake |
| Gornja strana | 280mm, 360mm |
| Prednja strana | 280mm, 360mm |
| Osnovne karakteristike |
| Format kućišta | Ultra Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, Mini-ITX, E-ATX |
| Napajanje |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta |
| Unutrašnja 2.5" ležišta | 4 |
| Unutrašnja 3.5" ležišta | 3 |
| Priključci napred |
| USB 3.0 | 2 |
| Audio | HD Audio |
| Dodatne mogućnosti | Aura Sync Adresabilni RGB (ARGB) |
| Ležišta za ventilatore |
| Prednja strana | 3x120mm ili 3x140mm |
| Poleđina | 1x140mm ili 1x120mm |
| Gornja strana | 3x120mm ili 2x140mm |
| Ugrađeni ventilatori |
| Prednja strana | 3x140mm ARGB |
| Poleđina | 1x140mm ARGB |
| Kompatibilnost |
| Maksimalni broj slotova | 7 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 175mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 400mm |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 544mm x 500mm x 230mm |
| Materijal | Kaljeno staklo, 0.7mm SPCC |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |