| Kompatibilnost |
| Maksimalna širina E-ATX matične ploče | 280mm |
| Ležišta za hladnjake |
| Donja strana | 280mm, 360mm, 140mm |
| Gornja strana | 140mm, 280mm, 360mm |
| Poleđina | 120mm |
| Prednja strana | 140mm, 280mm, 360mm |
| Osnovne karakteristike |
| Format kućišta | Mid Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, E-ATX, ITX |
| Napajanje |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta |
| Unutrašnja 2.5" ležišta | 2 (Max 5) |
| Unutrašnja 3.5" ležišta | 1 (pretvaranje 2.5 inča/3.5 inča Combo Bay) |
| Priključci napred |
| USB 3.2 | 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A, 1x USB 3.2 Gen 2 x 2 Tip C |
| Audio | 3.5mm (izlaz + ulaz) |
| Ležišta za ventilatore |
| Prednja strana | 2x140mm ili 3x120mm |
| Poleđina | 1x 120mm |
| Gornja strana | 2x140mm ili 3x120mm |
| Donja strana | 2x140mm ili 3x120mm |
| Ugrađeni ventilatori |
| Poleđina | 1x120mm |
| Kompatibilnost |
| Maksimalni broj slotova | 7 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 172mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 415mm |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 492.1mm x 438.5mm x 225mm |
| Materijal | Čelik, Kaljeno staklo |
| Boja | Crna |
| Ostalo | Filteri za prašinu, Bočno kaljeno staklo |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |