| Ležišta za hladnjake |
| Gornja strana | 240mm, 280mm, 360mm |
| Poleđina | 120mm |
| Osnovne karakteristike |
| Format kućišta | Mid Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | microATX, Mini-ITX |
| Napajanje |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta |
| Unutrašnja 2.5" ležišta | 1 (pretvaranjem 3.5 inča u 2.5 inča) |
| Unutrašnja 3.5" ležišta | 1 (pretvaranje 2.5 inča/3.5 inča Combo Bay) |
| Priključci napred |
| USB 3.2 | 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A, 1x USB 3.2 Gen 2 x 2 Tip C |
| Audio | 1 x Audio/Mic |
| Ležišta za ventilatore |
| Prednja strana | 2x120mm ili 1x140mm ili 1x180mm ili 1x200mm(uslovljeno) |
| Poleđina | 1x 120mm |
| Gornja strana | 3x120mm ili 2x140mm ili 2x180mm ili 2x200mm(sa ventilatorom debiljine ≤ 25.5mm) |
| Donja strana | 3x120mm ili 2x140mm ili 2x180mm ili 2x200mm |
| Ugrađeni ventilatori |
| Poleđina | 1x 120mm SickleFlow ARGB |
| Kompatibilnost |
| Maksimalni broj slotova | 4 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 190mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 390mm |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 471mm x 261mm x 373.8mm |
| Materijal | Kaljeno staklo, Aluminijum, SGCC čelik, Mreža |
| Boja | Siva |
| Ostalo | Vertikalna ili horizontalna orijentacija |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |