| Grafički procesor |
| Grafika | nVidia® GeForce® |
| Model | 210 |
| Grafički čip | GeForce GT 200, GT218 |
| Proces izrade | 40nm |
| Broj unificiranih procesora | 16 |
| Radni takt | 950MHz, 520MHz |
| Memorija |
| Količina memorije | 1GB |
| Tip memorije | GDDR3 |
| Širina memorijske magistrale | 64bit |
| Takt memorije | 1.2GHz |
| Priključci |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| Ukupno DVI priključaka | 1 |
| DVI priključci | 1x DVI-I Dual Link |
| VGA D-sub | 1 |
| Ostale karakteristike |
| Slot | PCI-Express 2.1 |
| Sistem hlađenja | Heatsink pasivno hlađenje |
| Podržane tehnologije | HDCP, nVidia® CUDA™, nVidia® PhysX™, nVidia® PureVideo™ HD, OpenGL 3.1®, Microsoft® DirectX® 10.1 |
| Fizičke karakteristike |
| Format | Niskoprofilna (bracket pune ATX veličine) |
| Pakovanje | Full box retail |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |