| Grafički procesor |
| Proizvođač čipa | AMD |
| Grafika | AMD® Radeon™ |
| Model | RX 6400 |
| Grafički čip | Navi 24 |
| Proces izrade | 6nm |
| Broj unificiranih procesora | 768 |
| Radni takt | 1.923MHz (2.321MHz boost clock) |
| Rasterske jedinice (ROP) | 32 |
| Teksturne jedinice (TMU) | 48 |
| Memorija |
| Količina memorije | 4GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 64bit |
| Takt memorije | 16.000MHz |
| Priključci |
| Ukupno Display port priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4a |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ostale karakteristike |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | 2x Fan, Axial-tech Fan Design |
| Podržane tehnologije | 0dB Technology, AMD RDNA™ 2 Architecture, Auto-Extreme Technology, Microsoft® DirectX® 12, OpenCL 2.2®, OpenGL 4.6®, Shader Model 6.6, Vulkan™ 1.3 |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multi-view | 2 monitora |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | 201mm x 124mm x 40.5mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |