| Grafika |
| Tip memorije | Deljena |
| Kućište / Napajanje |
| AC Adapter | 135W |
| Dimenzije kućišta | 124mm x 120mm x 49.7mm |
| Format kućišta | Mini PC |
| VESA | VESA Wall Mount kompatibilan (75mm x 75mm, 100mm x 100mm) |
| Memorija (RAM) |
| Broj slotova | 2 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Memorija (RAM) | Bez RAM memorije |
| Radni takt memorije | 3.200MHz |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR4 |
| Mreža |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Ostale osobine | Wi-Fi 6 |
| Wi-Fi | Da |
| Žična mreža (LAN) | 1x Intel 2.5Gb Ethernet |
| Priključci |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Napomena | DC-in, Kensington security slot |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| USB 2.0 priključci | 2 |
| USB 3.2 priključci | 2 (Tip A) Gen 2, 2 (Tip C) Gen 2 |
| Procesor / Čipset |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Keš memorija procesora | 12MB |
| Klasa procesora | Intel Core i5 |
| Model | 1335U |
| Radni takt procesora | 4.6GHz |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Skladištenje podataka |
| Ostalo | 1x M.2 SSD slot, 2.5 inča slot |
| SSD interfejs | 2.5-inch SATA III, M.2 PCIe (2280) |
| Softver |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |