| Priključci / Slotovi |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| Ekran |
| Veličina ekrana | 34 inča |
| Rezolucija | 3.440 x 1.440 |
| Tip ekrana | LED |
| Tip panela | QD OLED (Quantum Dot OLED) |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Nativni kontrast | 1.000.000:1 |
| Dinamički kontrast | Mega Infinity DCR |
| Osvetljenje | 450 nita |
| Odziv | 0.03 (Gray to Gray) |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 175Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Veličina piksela | 0.2315mm x 0.2315mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Low Blue Light, Delta E < 2, Shadow boost, EasyRead, VESA Display HDR True Black 400, 99.3% of DCI-P3, 148.8% sRGB, 97.8% Adobe RGB |
| Priključci / Slotovi |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB priključci | 2x USB tip A, 1x USB 5Gbps tip B |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi | HDCP 1.4, HDCP 2.2 |
| Dodatne funkcije |
| Ostalo | Multi View |
| Fizičke karakteristike |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel, Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 813mm |
| Dubina | 311mm |
| Visina | 555mm |
| Masa | 7.72kg |
| Energetska efikasnost |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |