| Ekran |
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.500:1 |
| Dinamički kontrast | Mega Infinity DCR |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 4ms (Gray to Gray), 1ms (mprt) |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 120Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Flicker-free, Haze 25%, Low Blue Light, 3H, SmartContrast, 79.86% of DCI-P3, 104.02% sRGB, 91.27% NTSC, 89.71% Adobe RGB |
| Priključci / Slotovi |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| VGA D-sub | 1 |
| Dodatne funkcije |
| Podržane tehnologije | SmartContrast, SmartImage, EasyRead |
| Fizičke karakteristike |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 617mm (sa postoljem) |
| Dubina | 200mm (sa postoljem) |
| Visina | 451mm (sa postoljem) |
| Masa | 3.5kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |