| Priključci / Slotovi |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| Ekran |
| Veličina ekrana | 24.5 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | VA LCD |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Dinamički kontrast | Mega Infinity DCR |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 1ms (Gray to Gray) |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 180Hz |
| Veličina piksela | 0.2832 mm x 0.2802 mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Haze 25%, Low Blue Light, 120% sRGB, EasyRead, 3H, SmartContrast, SmartImage, NTSC 101.5% |
| Priključci / Slotovi |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Audio izlaz | Audio out / Headphone Jack |
| Ostali priključci / Slotovi | HDCP 1.4, HDCP 2.2 |
| Fizičke karakteristike |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel, Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Tamno siva |
| Širina | 557mm |
| Dubina | 239mm |
| Visina | 508mm |
| Masa | 4.64kg |
| Energetska efikasnost |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |