| Priključci / Slotovi |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| Ekran |
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | Zakrivljen |
| Tip panela | VA |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 1ms (mprt) |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 180Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium |
| Veličina piksela | 0.3114mm x 0.3114mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Flicker-free, HDR Ready, Zakrivljenost 1500R, 108% sRGB |
| Priključci / Slotovi |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Audio izlaz | Izlaz za slušalice |
| Fizičke karakteristike |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 610.5mm (sa postoljem) |
| Dubina | 208mm |
| Visina | 441mm |
| Masa | 4.53kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |