| Priključci / Slotovi |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| Ekran |
| Veličina ekrana | 24.5 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | LED |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 350 nita, 400 nita (peak) |
| Odziv | 1ms (GTG) |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 220Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Flicker-free, HDR10, TÜV-certified, Low Blue Light, VESA Display HDR 400, HDCP, 99% sRGB, AMA, Color Weakness mod, Gamma Adjustment |
| Priključci / Slotovi |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB priključci | 1x USB 5Gbps tip C upstream, 2x USB 5Gbps tip C downstream |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Audio |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 2.5W |
| Fizičke karakteristike |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Bela |
| Širina | 557.7mm (sa postoljem) |
| Dubina | 211.74mm |
| Visina | 428.78mm (sa postoljem) |
| Masa | 4.2kg |
| Energetska efikasnost |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |