| Ekran |
| Veličina ekrana | 27" |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 350cd/m² |
| Odziv | 5ms |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 75Hz |
| Veličina piksela | 0.233mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Priključci / Slotovi |
| Ukupno Display port priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno DVI priključaka | 1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB priključci | 4x USB 3.0 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Audio ulaz | 3.5mm |
| Audio |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 2W |
| Dodatne funkcije |
| Podržane tehnologije | Color Temperature Selection, Flicker-free, HDCP, Low Blue Light, QuickFit, SPLENDID Video Intelligence, Trace Free Technology |
| Fizičke karakteristike |
| Dodatne mogućnosti | Pivot, Podesivost po visini, Swivel, Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 615mm |
| Dubina | 226mm |
| Visina | 382mm ~ 532mm |
| Pakovanje | Audio kabl, DisplayPort kabl, DVI kabl, HDMI kabl, USB kabal |
| Masa | 8.7kg (sa postoljem) |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 36 meseci |